Kontakt & hitta hit

Generella förfrågningar: info@undertallarna.se
Postadress: Tuna Kooperativ Ekonomisk Förening, Rönnvägen 25, 15330 Järna

Simone Grind 

Övergripande verksamhet, samarbeten, Miljöfrågor, media och press

Tel. 073-7015900
simone@undertallarna.se

Robin Tidblom  

Andelsjordbruket, konst och kultur

Tel. 073-5302103
robin@undertallarna.se

 

Yannick Porter  

Kurser och studiebesök

Tel. 073-725 89 41
yannick@undertallarna.se

 

Ossian Tidblom

Praktikanter och grönsaksförsäljning till restaurang

Tel. 070-2982455
ossian@undertallarna.se

 

Oskar Rosengren

oskar@undertallarna.se

Ruben Wätte

ruben@undertallarna.se

 

Hitta till Under Tallarna
Rönnvägen 25, 153 30 Järna


 

 

Press
Vi tar gärna emot er för ett pressbesök där vi berättar om vår verksamhet. Kontakta Simone Grind för pressbesök eller förfrågningar.

Simone Grind
simone@undertallarna.se
Tel. 073-7015900

Pressmeddelande
2019.06.25 Taxinge Krog och Under Tallarna skapar sammankomsten Undret för att utveckla samarbete mellan branscherna småskaligt jordbruk, mat och miljö. 

Se pressmeddelande på Mynewsdesk
Ladda ner pressmeddelande PDF
Ladda ner pressmeddelande Word dokument