Kontakt

Kontakt

karta

Mail: Info@undertallarna.se
Postadress: Tuna Kooperativ, Rönnvägen 25, 15330 Järna

Under Tallarna på Facebook
Under Tallarna på Instagram

Kontaktpersoner:

Ossian Tidblom – praktikanter och grönsaksförsäljning till restaurang
Tel. 070-2982455
ossian@undertallarna.se

Simone Grind – miljöfrågor, samarbeten, media och övergripande verksamhet
Tel. 073-7015900
simone@undertallarna.se

Robin Tidblom – andelsjordbruket, konst och kultur
Tel. 073-5302103
robin@undertallarna.se

Yannick Porter – utbildning och studiebesök
Tel. 073-725 89 41
yannick@undertallarna.se

Ruben Wätte
ruben@undertallarna.se

Oskar Rosengren
oskar@undertallarna.se